+420 602 778 695
Po - Pá: 09:00 - 18:00

Zakrmovací raketa Spomb velká černá

Zakrmovací raketa Spomb velká černá
Sleva

Revolučně řešená vnadící raketa Spomb plovoucí a připravená k okamžitému použití. Otevření rakety je velmi jednoduché a provádí se pomocí knoflíku na špici rakety.

420 Kč 465 Kč
Skladem
Výrobce:
Spomb
Katalogové číslo:
CSM001

Délka rakety: 18cm

Průměr rakety: 6,5cm

Délka závěsu: 6cm

Hmotnost prázdné rakety: 60g

 

Revolučně řešená vnadící raketa Spomb velká, která je plovoucí a připravená k okamžitému použití. Otevření rakety je velmi jednoduché a provádí se pomocí knoflíku na špici rakety.
 

Proč použít tuto revoluční raketu:

Neskutečná vzdálenost – aerodynamický potenciál této rakety je skutečně jedinečný. Díky svému speciální „kapkovitému“ tvaru má během letu vzduchem minimální odpor. Nejdelší oficiálně změřený hod s raketou SPOMB činí úctihodných 173 metrů!!!

Okamžité zakrmení – v momentě kdy se takto rakety dostane do kontaktu s hladinou se tělo plně otevře a dojde k přesnému zakrmení .

Rychlý a bezproblémový návrat – reketa plave okamžitě po svém otevření a s minimálním odporem klouže po hladině zpět. Nedochází tedy k jejímu přetáčení a následnému kroucení vlasce a to ani při velmi silném větru.

Žádná ztráta krmení - jakmile se raketa naplní a uzavře není možné, aby se návnada dostala ven až do okamžiku kontaktu s vodní hladinou a otevření rakety. Rakety s dírami či otevřeným koncem toto zaručeně neumožňují.

Jakékoliv krmení – cokoliv co se vejde do rakety může být použito včetně pelet, boilies, konopí, kukuřice, method mixů, chleba, červů, žížal , krmítkových směsí…