+420 602 778 695
Po - Pá: 09:00 - 18:00

Wobler Mann's hluboce potápivý 9cm Grey Ghost

Wobler Mann's hluboce potápivý 9cm Grey Ghost

Renomováná americká firma Mann´s vyvinula speciální hluboko potápivé woblery k lovu dravých ryb a především k lovu candáta a okouna.

355 Kč
Skladem
Katalogové číslo:
DRB484C

Made in Mann's in America

Renomováná americká firma Mann´s vyvinula speciální hluboko potápivé woblery k lovu dravých ryb a především k lovu candáta a okouna.

Jedinečná kvalita produktů Mann's - Made in America! Všude, kde mohou číhat dravci, nabízí tato široká řada Mannových voblerů vždy ten správný model pro všechny hloubky vody. Inteligentní poměr ocelových kuličkových ložisek v tuhém plastovém těle zajišťuje neodolatelné vibrace a stabilitu při načítání.

Díky výkonné potápěčské čepeli a vícenásobnému potažení epoxidovou pryskyřicí jsou tyto tvrdé nástrahy nezničitelné ve sladké i slané vodě.Hloubka potápění na Mannových voblerech je uvedena ve stopách, ne v metrech! Každá číslice tedy představuje jednu stopu nebo 30 centimetrů. 30+ se tedy ponoří do vzdálenosti alespoň 9 metrů (30 cm x 30 = 9 m). A modely 1-Minus běží velmi blízko k povrchu nebo do 30 centimetrů! Karta hloubky ponoru na zadní straně obalu to vysvětluje jasně.

Délka: 9cm
Potápivost: 15+
Typ: hluboce potápivý

Barva: grey ghost