Při nákupu nad 1500Kč máte dopravu ZDARMA!

Naše výhody

Jsme ověřeným prodejcem na MAPY.CZ

Spokojenost zákazníků rybářských potřeb Král, dokazuje „Fantastické“ hodnocení 5 z 5 hvězdiček na portálu MAPY.CZ. Toto hodnocení jsme obdrželi ať už za nákup přes internetový obchod www.rybarske-potreby-kral.cz nebo po nákupu v kamenné prodejně v Novém Jičíně. Tímto děkujeme všem našim zákazníkům za jejich čas, který nám věnovali a podělili se o své zkušenosti, které mohou pomoci dalším zákazníkům.

Poskytujeme záruční (reklamace) i pozáruční servis

Nabízíme záruční servis i pozáruční servis rybářských navijáků a rybářských prutů!

Záruční servis (reklamace) poskytujeme pouze na zboží, které bylo zakoupeno u nás, v rybářských potřebách Král v Novém Jičíně, ať už v e-shopu nebo kamenné prodejně. Tuto skutečnost musí zákazník prokázat záručním listem případně dokladem o koupi.

Po záruční servis poskytujeme také na rybářské navijáky a rybářské pruty. V případě pozáručního servisu je vždy nutná předchozí konzultace, jsou značky na které nemáme náhradní díly a nedají se již opravit.

Zákazníci, kteří u nás zboží zakoupili a řeší u nás buď záruční (reklamace) či pozáruční servis mají u nás výhodnější podmínky a jejich požadavky jsou vždy řešeny přednostně.