Při nákupu nad 1500Kč máte dopravu ZDARMA!

Souhlas se zasláním dotazníku spokojenosti ze Zboží.cz

Souhlasem se zasláním dotazníku spokojenosti vyjadřujete souhlas se zasláním e-mailového dotazníku v rámci programu Zboží.cz, do něhož je náš e-shop zapojen.

Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Zboží.cz provádí společnost Seznam.cz jakožto provozovatel portálu Zboží.cz, a to za účelem vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz tržního postavení jednotlivých e-shopů.

Za tímto účelem předáváme společnosti Seznam.cz. informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely.

Dotazník Vám bude zasílán do doby, dokud jeho další zasílání neodmítnete ve smyslu §7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Zboží.cz můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebude nadále zasílán a Vaše údaje nebudou předávány.