Při nákupu nad 1500Kč máte dopravu ZDARMA!

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Firma Ladislav Král, IČ 18078044, DIČ CZ6504172279, se sídlem Gen. Hlaďo 755/18,74101 Nový Jičín, provozovatel internetového obchodu www.rybarske-potreby-kral.cz, (dále jen „správce“), zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zasílání obchodních sdělení dle níže uvedených podmínek.

V jakém rozsahu budou mé osobní údaje zpracovávány správcem?
Správce bude zpracovávat osobní údaje, které mu sami poskytnete v souvislosti s přihlášením se k odběru obchodního sdělení, a dále informace týkající se uskutečněné rozesílky.

Správce tak bude především zpracovávat Vaše jméno a příjmení, Váš e-mail, datum přihlášení se k newsletteru, datum potvrzení přihlášení se k newsletteru a případně potvrzovací IP adresu. Pokud se odhlásíte z odběru našich obchodních sdělení, budeme evidovat též datum takového odhlášení.

K jakému účelu budou mé osobní údaje zpracovávány správcem?
Správce bude Vaše osobní údaje zpracovávat pro účely přímého marketingu formou zasílání obchodních sdělení týkajících se správcem provozovaných či spravovaných médií či jiných jeho výrobků a služeb.

Pokud nám k tomu udělíte souhlas, můžeme Vám zasílat též obchodní sdělení týkající se výrobků a služeb třetích stran.

Jaký je právní základ zpracování?
Právním základem zpracování je Váš souhlas.

Pokud se odhlásíte z odběru našich obchodních sdělení, budeme Vaše údaje dále zpracovávat za účelem ochrany našich zájmů (schopnost správce prokázat oprávněnost dříve zaslaných obchodních sdělení) a pro splnění naší právní povinnosti (marketingově neoslovovat osoby, které se odhlásily z rozesílky našich obchodních sdělení).

Po jak dlouhou dobu bude správce mé osobní údaje zpracovávat?
Váš souhlas je udělen na dobu 2 let.
Tím není dotčena Vaše možnost Váš souhlas kdykoli odvolat.

Jak a kdy mohu tento souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat?
Váš souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat, a to zejména prostřednictvím odkazu umístěného v každém e-mailovém obchodním sdělení. Případně nám můžete napsat na info@rybarske-potreby-kral.cz.

Informace o zpracování osobních údajů

Další informace o zpracování osobních údajů ze strany správce naleznete ZDE.