+420 602 778 695
Po - Pá: 09:00 - 18:00

PRUT MIKADO SENSEI HEAVY SPIN 240cm/až do 50g

PRUT MIKADO SENSEI HEAVY SPIN 240cm/až do 50g

Pevný prut pro lov s většími nástrahami Určen především pro lov štik, candátů a sumců Vhodný pro příznivce těžší přívlače. Těžká a tuhá spinningová udice určena především pro těžký spinning.

1 399 Kč
Skladem
Výrobce:
MIKADO
Katalogové číslo:
WA950-240

Délka: 240cm

Vrhací zátěž: 50g

Transportní délka: 125c

Počet dílů: 2

Počet oček: 6

Specifikace:

  • Blank je vysocemodulované uhlíkové vlákno
  • Očka SIC dvoustopé
  • Sedlo pro naviják Kov/Grafit
  • Barva černá se zlatými doplňky

Značkový „superpevný“ přívlačový prut určený pro lov s většími nástrahami. Vyroben je z vysoce modulovaných uhlíkových vláken. Mimořádně vhodný především pro lov velkých dravců, zejména štik, candátů a sumců.

Exkluzivní řada SENSEI od značky MIKADO nabízí vše co nalezneme v řadách nejvyšších cenových kategorií. MIKADO SENSEI HEAVY SPIN je absolutní král ve své kategorii s nejlepším poměrem kvalita / cena. Celkově luxusní dojem dotváří velmi elegantní design blanku prutu, maximální výbava a ergonomická luxusní „teplá“ rukojeť z portugalského korku! Značková lahůdka pro příznivce těžší přívlače. Modelový hit na Evropském trhu!

 

Pevný prut pro lov s většími nástrahami Určen především pro lov štik, candátů a sumců Vhodný pro příznivce těžší přívlače.

Těžká a tuhá spinningová udice určena především pro těžký spinning. Vyrobena je z vysoce modulovaných uhlíkových vláken. Mimořádně vhodná pro lov velkých dravců nebo pro lov lososů.

Délka 240cm
Gramáž 50g