Nakupte nad 1 500Kč a máte poštovné ZDARMA!

Mepps třpytka Aglia Decore zlatá červené tečky

Varianta neexistuje
3

89 Kč
ks

Zlatá třpytka Mepps Aglia Decor s čerevnými tečkami se nám velmi osvědčila při lovu přívlačí, hlavně přes poledne, kdy svítí slunce nejvíce a tak využijete zlatou barvu na maximum. Více

Výrobce: MEPPS Kód produktu: MP-AD Doprava a platba

Dostupné velikosti Decor:

  • 00 - 1,5g
  • 0 - 2g
  • 1 - 3,5g
  • 2 - 4,5g
  • 3 - 6,5g

Třpytky značky Mepps nemusíme ani představovat, znají je rybáři po celém světě a patří mezi nejspolehlivější a nejúčinnější rotačky. Rotační třpytky Aglia jsou pro ryby neodolatelné díky specifickému chodu, kdy třpytka okamžitě pracuje i při pomalém navíjení vlasce. Tyto rotačky spolehlivě „chodí“ a proto jsou pro ryby neodolatelné, což oceníte hlavně při pomalém navíjení vlasce. Díky velikostní škále od velikosti 00 do velikosti 4, můžete chytat už ty nejmenší dravé ryby až po trofejní kusy. Kvůli lepší rotaci třpytek doporučujeme mezi pletenou šňůru/rybářský vlasec navázat karabinku s obratlíkem, pro ještě lepší chod Meppsky. Použitím karabinky s obrtlíkem také minimalizujete překrucování vlasce a rychleji vyměníte jednu nástrahu za druhou. Třpytky Mepps jsou vyráběny v Evropě, ve Francii a jsou osazeny kvalitními trojháčky VMC.

Zlatá Meppska Aglia Decor s čerevnými tečkami se nám velmi osvědčila při lovu přívlačí, hlavně přes poledne, kdy svítí slunce nejvíce a tak využijete tuto barvu na maximum. Samozřejmě ji můžete použít při celodenním vláčení. Rotačky AgliaDecor doporučujeme k lovu přívlačí  na menších řekách nebo při lovu kolem břehu, jak na řekách, tak přehradách, štěrkovnách a rybnících.

Doporučujeme velikost třpytky Aglia, vybírat v závislosti na druhu cílené ryby:

  • velikost 0 a 00 jsme úspěšně testovali při lovu pstruhů, okounů, bolenů, lipanů, jelců a dalších, menších dravých ryb.
  • velikost 3 jsme úspěšně testovali při lovu bolenů, candátů, štík, lenoků, tajmenů, hlavatek a dalších dravých ryb.
Parametry
Typ rotačka
Velikost 00, 3

Alternativní produkty1