Nakupte nad 1 500Kč a máte poštovné ZDARMA!

Zkušený tým rybářských potřeb Král

Ladislav Král - majitel firmy, prodejce

Oblíbený způsob rybolovu: přívlač klasická i drop shot; rybolov na moři

Telefon: +420 602 778 695

Facebook

Zakladatel a majitel firmy Ladislav Král, získal mnoho ocenění při své reprezentaci České republiky v závodní přívlači. Rád se podělí o své zkušenosti s rybáři, kteří si nechají poradit a chtějí se něco více dozvědět nejen o lovu dravých ryb přívlačí. Z dlouholeté kariéry reprezentanta ČR v tomto krásném leč náročném sportu můžeme vyzdvihnout titul mistra České republiky, mistra mezinárodních závodů v Polsku (několika násobného) či 3. místo jako trenéra České repre z roku 2013 (2 závody).

Samozřejmě Vám pan Král poradí se všemi způsoby rybolovu, na které se budete chtít zeptat na základě jeho dlouholetých zkušeností s lovem ryb, které začal již v dětství lovem kaprů a postupně se vyvíjel až k rekreačnímu mořskému rybolovu. Neváhejte se na něj obrátit, vždy Vám ochotně poradí s výběrem.


Emilie Králová - nákupčí, prodejce

Oblíbený způsob rybolovu: přívlač klasická; lov na splávek; feeder

E-mail: kingfishshop@seznam.cz

Bohužel v rybařině si muži neradi nechávají radit od žen, proto je tato úspěšná rybářka spíše "tichý společník" firmy Ladislav Král stojící v pozadí. Avšak doba se mění a proto Vám chceme ukázat významného člena našeho týmu RP Král. Rybářům nevnucuje své názory, ráda vždy poradí, ale jen opravdovým zájemcům o její zkušenosti s rybolovem. Nevede zbytečtné debaty a vždy Vám napřímo poví, jak se věci mají.


Ing. Lucie Kahánková - manažer

Oblíbený způsob rybolovu: přívlač klasická; lov na splávek; feeder

E-mail: info@rybarske-potreby-kral.cz

Facebook

Instagram: lucie.kahy


V případě dotazů se můžete obratít i na naše konzultanty.

Prosím buďte trpělivý, konzultace pro rybářské potřeby Král není jejich hlavní náplní práce, z tohoto důvodu nebudou na Vaše dotazy reagovat okamžitě.

Marek Šedý - konzultant

Oblíbený způsob rybolovu: přívlač

E-mail:  marek.sedy@zoznam.sk

Facebook

Marek dlouhodbě dělal konzultanta pro firmu Daiwa, kdy testoval výrobky Daiwa a Cormoran (pruty, navijáky, nástrahy, atd.). Úspěšně reprezentoval Slovensko v LRU přívlači, ač v "repre" ukončil svou aktivitu, dál se aktivně účastní různých přívlačových závodů, jak ve své rodné vlasti, tak v Česku. Vede rybářský kroužek, takže také předává své zkušenosti nové generaci rybářů. Nás velmi těší, že jsme navázali spolupráci s Markem a nyní se bude dělit o své dlouholeté zkušenosti i s Vámi "našimi" zákazníky.


Martin Kahánek - konzultant

Oblíbený způsob rybolovu: položená

Oblíbený revír: rybníky Polouvsí

E-mail: kahy.kahy@seznam.cz

Facebook

Instagram: kahy62

Nadšený rybář, který má rád výzvy od ryb a stále zkouší nové nástrahy a montáže. I přesto, že se rád podělí o své zážitky a zkušenosti z lovu ryb, u vody preferuje svůj klid a soukromí. Své nadšení z úspěšného lovu sdílí se svým okolím, ať se jedná velkou i malou rybu.