+420 602 778 695
Po - Pá: 09:00 - 18:00

Jídelní taška Daiwa Infinity Dinner Cool Bag

Jídelní taška Daiwa Infinity Dinner Cool Bag
Sleva
Doprava zdarma
Dovolená - zavřeno

Speciální rybářská taška Daiwa Infinity se ideální na dlouhé výpravy nejen za rybami, ale na různé výlety do přírody. Jídelní taška Daiwa byla převážně vyrobena pro přechovávání potravin, aby si udrželi svou teplotu (studenou i teplou) což oceníme především v létě za teplého počasí.

2 999 Kč 3 999 Kč
Skladem
Výrobce:
DAIWA
Katalogové číslo:
18700-015

Materiál jídelní tašky: 100% polyester 600D, potažený PVC

Rozměry: délka 63cm x výška 34cm x šířka 31cm

 

Exkluzivní jídelní taška pro cestování má 4 venkovní kapsy:

  • 1 přední kapsa o rozměrech: hloubka 6cm x výška 26cm x šířka 25cm se zapínáním na dvoucestný zip. Uvnitř kapsy se nachází 2 plastové talířky, froté utěrka, 2 vidličky, 2 příborové nože a oboustranná slánka na sůl a pepř, případné na jiné koření. Na čele této kapsy je navíc i síťovaná kapsa na zip.
  • 2 přední kapsa o rozměrech: hloubka 6cm x výška 26cm x šířka 19cm se zapínáním na dvoucestný zip. Uvnitř kapsy se nachází 2 nerezové hrnky a 2 nerezové dózy s uzávěrem, které lze použít na kávu, cukr, či jiné. Navíc zde najdeme plastové prkénko na krájení o rozměrech 15cm x 18cm. Na čele této kapsy je navíc i síťovaná kapsa na zip.
  • 2x boční kapsa o rozměrech: hloubka 6cm x výška 16cm x šířka 21cm se zapínáním na dvoucestný zip. Boční kapsy jsou vhodné na různé drobnosti.

Vnitřek jídelní tašky Daiwa Infinity se nachází, omyvatelná termo fólie, která zaručuje trvanlivou teplotu přepravovaného jídla nebo mraženého boilie. Víko tašky se zapíná oboustranným zipem. Pro přenášení piknikové tašky Daiwa, lze využít jak polstrovaný popruh přes rameno tak také 2 uši do ruky. Na spodní části tašky je našit zesílený PVC materiál, který lze snadno očistit vlhkým hadříkem od nečistot. Tato speciální rybářská taška Daiwa se ideální na dlouhé výpravy nejen za rybami, ale na různé výlety do přírody. Taška byla převážně vyrobena pro přechovávání potravin, aby si udrželi svou teplotu (studenou i teplou) což oceníme především v létě za teplého počasí.