Při nákupu nad 1500Kč máte dopravu ZDARMA!

Jak vybrat dárek pro rybáře?

Rádi bychom Vám poradili jak vybrat dárek pro svého rybáře či rybářku. Museli jsme však vzít v potaz, že každý zákazník má své specifické požadavky. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vytvořit kategorii „dárkové předměty“, která je dostupná celý rok. Zde najdete speciální doplňky s rybářskou tématikou, jako jsou rohože s motivy ryb, plyšové ryby, rybářské hrníčky, a další. Pokud Vás nezaujali tyto rybářské produkty, zkusíme vymyslet něco jiného, pokračujte níže ve čtení…

  1. možnost: Můžete darovat „dárkový poukaz“ v hodnotě jakou jste ochotni za obdarovaného utratit a on už si vybere dárek dle svého uvážení. Výhodou poukazu pro rybáře je jeho univerzálnost. Pro poukaz na rybářské vybavení nemusíte nikam chodit, objednáte si jej on-line z pohodlí Vašeho domova, zaplatíte převodem na účet a doma vytisknete. Pokud necháte nákup na poslední chvíli, prosím v tomto případě nás raději kontaktujte i telefonicky na tel. +420 602 778 695, abychom vše stihli vyřídit včas.

  2. možnost: Podívejte se do kategorie „dárkové balíčky“. Kde si můžete vybrat z již hotových nebo Vám připravíme balíček pro rybáře přímo na míru. Ten můžete objednat přes náš internetový obchod www.rybarske-potreby-kral.cz a do poznámky uvést informace, které o obdarovaném rybáři víte (jakým druhem rybolovu se zabývá, na jaké ryby chodí, kam chodí ryby lovit, atd.) a podle toho balíček vytvoříme v požadované cenové hodnotě. Nebo objednáte e-mailem info@rybarske-potreby-kral.cz, kde uvedete svůj telefon, spojíme se s Vámi, a doladíme vše na míru k Vaší spokojenosti.

Pokus si stále nejste jistí co dělat, ale chcete u nás nakoupit, protože jsme Vás zaujali? Napište nám e-mail info@rybarske-potreby-kral.cz s telefonním kontaktem na Vás a vše vyřešíme. Nebo nám sami zavolejte na telefon +420 602 778 695, záleží jen na Vás, co je pro Vás lepší.

Těšíme se na Váš nákup, se kterým Vám rádi poradíme.

Váš tým rybářských potřeb Král

Žádná položka