+420 602 778 695
Po - Pá: 09:00 - 18:00

ELEKTRONICKÝ DÁRKOVÝ POUKAZ NA NÁKUP RYBÁŘSKÝCH POTŘEB v hodnotě 1000Kč

Elektronický dárkový poukaz 1000Kč

Nevíte jaký dárek je vhodný pro rybáře? Dárkový poukaz na odběr rybářského zboží dle vlastního výběru jistě potěší každého rybáře. POUKAZ ZASÍLÁME NA E-MAIL!

1 000 Kč
Skladem
Katalogové číslo:
eDP1000

Nevíte jaký dárek je vhodný pro rybáře? Elektronický dárkový poukaz na odběr rybářského zboží dle vlastního výběru jistě potěší každého rybáře. Dárkový šek na nákup rybářských potřeb je platný 1 rok od data vystavení. Dárkový poukaz lze uplatit jak na e-shopu www.rybarske-potreby-kral.cz tak v kamenné prodejně v Novém Jičíně. Dárkový šek je univerzální dárek, kterým neurazíte žádného rybáře je vhodný k narozeninám, svátku, k Vánocům nebo jen tak z lásky smiley

 

Jak to funguje? Poukázku objednejte standardním způsobem - POZOR! Platbu zvolte bankovním převodem na účet. Po přijetí vaší platby na náš účet vše ještě překontrolujeme a dárkový poukaz zašleme na Váš e-mail. Dárkový poukaz si doma vytisknete.

 

Hodnota poukazu: Pokud Vám nevyhovuje hodnota poukázek, které máme v nabídce 500Kč, 1000Kč a 2000Kč nevadí, napište nám hodnotu v jaký výši chcete poukaz darovat a my Vám cenu pravíme a na e-mail zašleme zaktualizované platební údaje.

 

Na poukaz CHCI uvést jméno obdarováného: Pokud chcete na poukázku uvést pro koho je, napište nám to do poznámky při objednávce poukazu.

 

Na poukaz NECHCI uvést pro koho je poukázka: Pokud nemáte zájem na poukázku uvádět pro koho je, tak nám do poznámky napište, ať na poukazu není nic uvedeno.